Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Rada Rodziców

Szanowni Rodzice,

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 9 zwraca się do Państwa z prośbą o dokonanie wpłat na rzecz Rady Rodziców.

Obowiązująca składka wynosi niezmiennie 50 zł za pierwsze dziecko, 20 zł za drugie dziecko, 0 zł za trzecie i każde kolejne dziecko uczęszczające do naszej placówki.

Ponadto przypominamy, że w przypadku 100% wpłaty przez wszystkich uczniów klasy,10% będzie mogło zostać przeznaczone na potrzeby tej klasy.

Składki należy wpłacać u Skarbników Klasowych, bądź przelewem na konto bankowe Rady Rodziców:

Bank PKO S.A.

79 1240 3158 1111 0011 0046 8365

W tytule przelewu prosimy podać klasę oraz imię i nazwisko dziecka, którego dotyczy wpłata. Sugerowany termin wpłacania składek to 15.12.2022r (wpłaty można oczywiście dokonywać również po tym terminie).

To, co robimy, to nie jest praca dla dyrektora, dla nauczycieli, ale dla naszych własnych dzieci – aby ich szkoła była bezpieczniejsza, ładniejsza, ciekawsza.

Pieniądze te pośrednio lub bezpośrednio, w różnych formach wracają do naszych dzieci, a przecież to ich dobro jest dla nas najważniejsze. 

Dzięki wpłatom możemy wspierać i nagradzać, a także zachęcać do większej aktywności uczniów naszej szkoły. 

Każda wpłacona złotówka trafia do naszych dzieci pod różnymi postaciami.

Pragniemy poinformować, że jak co roku, z pozyskanych funduszy, Rada Rodziców współfinansuje w miarę możliwości nagrody m.in. za osiągnięcia w nauce czy zawodach sportowych, współfinansuje doposażenie klas, zakup elementów strojów dla zespołów/drużyn szkolnych itp.

Najważniejsze wydatki w ubiegłych latach to: rolety materiałowe do klas, wykładzina do sali siłowni, magnetofony, birety, kokardy, mapy dla klas I, nagrody książkowe i nagrody sportowe, usługa fotobudki, strona www szkoły, arkusze egzaminów próbnych, kwiaty na uroczystości szkolne.

To tylko część naszej działalności. Bez względu na pandemię szkoła cały czas funkcjonuje. Nawet, gdy dzieci mają zajęcia zdalne, to wracają do szkoły, która powinna być dla nich przyjazna i oczekują wyróżnień za swą ciężką pracę. Nasze wpłaty pomogą nam w spełnieniu ich oczekiwań.

Pozdrawiamy, dziękując za zrozumienie i okazane dotychczas wsparcie.

Rada Rodziców