Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wydarzenia

Dzień Piżamy

24.11.2023
Dzień Piżamy

Dzień Piżamy

24.11.2023

Czy wypada przyjść do szkoły w piżamie? Dziś było to wręcz mile widziane. Nasi uczniowie obchodzili Dzień Piżamy, który miał na celu uzmysłowienie młodym ludziom, że strój kojarzący się im z odpoczynkiem i spokojem, przeznaczony do spania, dla dzieci przebywających w szpitalach jest symbolem walki o zdrowie i życie.

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

21 listopada  obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Życzliwości. Celem naszych działań było promowanie postawy uprzejmości i życzliwości w kontaktach z innymi. Na twarzach naszych uczniów gościł uśmiech, a kolor żółty królował w naszych murach. Pamiętajmy, żeby być życzliwym dla siebie i innych każdego dnia.

Dzieci ze szkolnego koła teatralnego "Elegancik' w tajemniczej kraini zwanej Nigdylandia.

18 listopada Dzieci ze szkolnego koła teatralnego "Elegancik' miały okazję, razem z aktorami BAT- PKP przenieść się do tajemniczej krainy zwanej Nigdylandia. To wymyślone miejsce przypominało rzeczywistość każdego człowieka. Świat ten wypełniony był marzeniami, młodzieńczymi błędami, pragnieniem.

„Biegane dyktando” w klasie 3d…

Czy wiecie, że lepiej się uczymy i zapamiętujemy, kiedy się ruszamy? Tak, bo mózg lubi ruch!Dlatego dzisiaj w ramach zajęć z edukacji polonistycznej klasa 3d powtarzała zasady ortografii w ruchu, a raczej w „biegu”. A do tego ćwiczyliśmy umiejętność współpracy, koncentrację i pamięć.

11 listopada

10.11.2023
11 listopada

11 listopada

10.11.2023

Z okazji święta odzyskania przez Polskę Niepodległości, w dniu 10 listopada odbył się w naszej szkole uroczysty Apel oraz Przegląd Pieśni Patriotycznych. Szkoła brała również udział w akcji „Szkoła do Hymnu”. O godzinie 11:11 wszyscy uczniowie uroczyście odśpiewali Hymn Polski.

Spotkanie z Leśnikiem

W dniu 25.10.2023 odbyło się w spotkanie z Leśnikiem p. Marcinem Wiewiórowskim z Nadleśnictwa Bełchatów. Tematem tego apelu były "Grzyby naszych lasów". Dzieci poznały wiele ciekawych informacji nt jak przygotować się do grzybobrania, jakie grzyby należy zbierać.

BEŁCHATOWSKI DZIEŃ SPORTU

5.10.2023 roku uczniowie klas: III a i IIIc wraz z wychowawczyniami: p. Małgorzatą Kopacką i p. Bożeną Warcholińską- Kotas uczestniczyli w BEŁCHATOWSKIM DNIU SPORTU. Impreza odbyła się w Hali Widowiskowo- Sportowej Centrum Sportu w Bełchatowie.

Wycieczka przyrodnicza

W dniu 12 października 2023 roku uczniowie klasy 7c pod opieką p. H. Jarugi, p. K. Kaczmarek  i p. M. Dryzek wyjechali do Orientarium w Łodzi. Wycieczka była nagrodą za zajęcie I miejsca w Powiatowym Konkursie Wiedzy „Mój las”.

Szkółka Leśna "Borowiny"

10.10.2023r. dzieci z klas 2a i 2b wraz z wychowawczyniami wybrały się do Szkółki Leśnej "Borowiny". Zwiedzaliśmy ścieżkę przyrodniczo - leśną pt."Opowiesci Bielika". To był piękny dzień, spotkanie z leśnikami z Nadleśnictwa Bełchatów owocowało w wiele informacji na temat jesiennego lasu i tego, co można w nim znaleźć.