Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wydarzenia

Wieczór Kolęd 2023

Nie ma na świecie nic bardziej optymistycznego i radosnego niż polskie kolędy i pastorałki, o czym przekonali się goście Wieczoru Kolęd w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 9. Ten XIII już koncert organizowany przez szkołę, miał na celu ocalić zwyczaj kolędowania od zapomnienia.

Domki z piernika

W dniu 22 grudnia uczniowie z klasy 3 B brali udział w świątecznych warsztatach cukierniczych. Dzieci budowały i ozdabiały piernikowe chatki pod okiem pani Izabeli Kluf z „Manufaktury słodkości”.

Zajęci plastyczne w 2d

Wielkimi krokami zbliżamy się do rodzinnych, pięknych Świąt Bożego Narodzenia. W ten magiczny czas uczniów klasy 2d wprowadziła wychowawczyni klasy p. Kamila Kotwicka oraz nauczyciel współorganizujący kształcenie p. Anna Lech – Tkacz.

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Chętnych uczniów klas I – IV zaproszono do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem „Miś – mój najlepszy przyjaciel”. Konkurs przeznaczony był zarówno dla dzieci, jak też ich rodziców, dziadków, rodzeństwa.

Wydarzenia w 4a

Dobiegł końca konkurs na najlepszego kolegę i najlepszą koleżankę z klasy, który miał na celu zwiększenie motywacji uczniów do dobrego zachowania, wzajemnej pomocy i wsparcia. Po tajnym głosowaniu wyłoniliśmy zwycięzców.

Wigilia w 2d

22.12.2022
Wigilia w 2d

Wigilia w 2d

22.12.2022

Wigilia klasowa, która odbyła się 20 grudnia była kolejnym ważnym wydarzeniem w klasie 2d. Święta Bożego Narodzenia, to magiczny czas. Dla wielu z nas jest to dzień niezwykle radosny, spędzony w gronie najbliższych. Także w naszej klasie nastał ten wspaniały moment.

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY ”

20 grudnia w Naszej Szkole odbył się kiermasz świąteczny. Uczennice z koła „Sprawne ręce”, które prowadzi pani Małgorzata Dryzek włożyły dużo wysiłku w jego przygotowanie. Zaangażowali się również uczniowie z innych klas, którzy przynieśli własnoręcznie wykonane prace.

Wigilia w 4b

21.12.2022
Wigilia w 4b

Wigilia w 4b

21.12.2022

Wigilia klasowa to świetny moment, aby przy dźwiękach kolęd, wspólnym posiłku oraz atmosferze wzajemnej życzliwości wprowadzić wszystkich w magiczny świat Świąt Bożego Narodzenia. Takie wydarzenie miało miejsce w klasie 4b.

Spotkanie ze Skrą

8 grudnia uczniowie klasy III B wraz z wychowawcą p. M. Markiewicz oraz nauczycielem współorganizującym kształcenie p. Dominiką Kotlarek, odwiedzili klub sportowy PGE SKRa Bełchatów. Do klubu dzieci udały się specjalnym autobusem, którym zwykle podróżują zawodnicy SKRY.

Paczki TPD

19.12.2022
Paczki TPD

Paczki TPD

19.12.2022

Wzorem lat ubiegłych członkowie szkolnego koła Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przyczynili się do zakupu produktów i przygotowania paczek bożonarodzeniowych ze słodyczami. Mamy nadzieję, że ten słodki podarunek umili czas świątecznego wypoczynku naszym uczniom. Dziękujemy za wszystkie wpłaty.

Pierwszaki w łódzkim teatrze

Dzieci z klas 1 w dniu 8.12.2022 wybrały się na wycieczkę do Łodzi. Przyjechaliśmy do Manufaktury do Teatru Małego na spektakl "Pan Tom buduje dom". Przedstawienie było bardzo ciekawe, dzieci poznały dawne i obecne warunki budowy domu: oświetlenie, materiały budowlane, dlaczego woda płynie w kranie itp.

Andrzejki w 1a

16.12.2022
Andrzejki w 1a

Andrzejki w 1a

16.12.2022

W w dniu 30.11.2022 w klasie 1a odbyły się Andrzejki. Dzieci poznawały wróżby i wierzenia związane z dniem Świętego Andrzeja. Wróżyły sobie wróżbą serce, buty chodziły po całej klasie było dużo śmiechu i wesołej zabawy.

Konkurs plastyczny „Osoby niepełnosprawne są wśród nas” rozstrzygnięty!

5 grudnia rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt. „Osoby niepełnosprawne są wśród nas” skierowany do uczniów klas 3-4. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy ukazującej wzajemne relacje między osobami sprawnymi i osobami z niepełnosprawnością (wspólna zabawa, pomoc, wsparcie itp.).

Mikołajki w 1b

6 grudnia już wczesnym rankiem zawitał do naszej klasy Mikołaj. Spotkanie z nim oraz piękne prezenty, które podarował dzieciom, wywołały uśmiechy i wiele radości. Uczniowie klasy 1b chętnie zaśpiewali Mikołajowi piosenkę oraz powiedzieli wierszyk i wręczyli mu własnoręcznie przygotowane laurki w podziękowaniu za pamięć