KLAUZULA INFORMACYJNA

ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIATak jak w poprzednich latach nasza szkoła uczestniczyła w akcji XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Wyłonieni w eliminacjach najlepsi uczniowie klas IV – tych wzięli udział w grze utrwalającej tabliczkę mnożenia „Piłkarz matematyk”

SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY DLA KLAS IV ,,JESIEŃ W OCZACH DZIECKA"

W dniach 01-15 października odbył się Szkolny Konkurs Fotograficzny pt.,,Jesień w oczach dziecka". Głównym założeniem konkursu było zwrócenie uwagi dzieci na piękno i szeroką gamę barw jesiennego krajobrazu. Uczniowie klas IV w pełni sprostali zadaniu i wykazali się dużą kreatywnością.

SPOTKANIE Z PANIĄ LEŚNIK

15 października 2021 r. uczniowie klasy 3b wzięli udział w spotkaniu z panią leśnik Magdą Szczepaniak z Nadleśnictwa Bełchatów.

"Wehikuł czasu" - wystawa

WYSTAWA „WEHIKUŁ CZASU”Biblioteka szkolna zaprasza na podróż wehikułem czasu. Wyprawa zaczyna się od najstarszej książki na ekspozycji wydanej w 1906 roku, a kończy największymi dziełami polskiej literatury w wydaniach jeszcze z XX wieku!

DEN - 14 września 2021

W dniu 14 października świętowaliśmy dzień Edukacji Narodowej. Przedstawiciele samorządu uczniowskiego przygotowali drobne upominki dla pracowników szkoły. W związku z tym, iż jest to także święto uczniów, życzyli wszystkim kolegom i koleżankom sukcesów w szkole i spełnienia marzeń.

PIERWSZAKI Z „9” ŚLUBUJĄ……

Jak co roku uczniowie klas pierwszych z wielkim zapałem rozpoczęli naukę w naszej szkole. W dniu 13 października 2021 odbyło się pasowanie na ucznia. Uroczyste ślubowanie złożyli uczniowie klas Ia, Ib, Ic, Id.

SPOTKANIE UCZNIÓW KLAS I Z PRZEDSTAWICIELEM KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W BEŁCHATOWIE

Dnia 5 października 2021r. gościliśmy w naszej szkole panią nadkomisarz Sylwię Maros z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie.

Pożegnaliśmy klasy 8

24 czerwca pożegnaliśmy uczniów klas 8 naszej szkoły

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY „SLEEVEFACE – czyli ubierz się w książkę”

Jury, nagrodziło prace dwóch uczennic naszej szkoły: Julii Kowalewskiej- I miejsce w kat. klas IV – VI  Natalii Jasitczak – III miejsce w kat. klas VII-VIII

Powiatowy Konkurs „Zjawiska fizyczno-chemiczne w obiektywie – ich wpływ na środowisko”

W Powiatowym Konkursie „Zjawiska fizyczno-chemiczne w obiektywie – ich wpływ na środowisko” uczennica naszej szkoły -  Anna Szadkowska z kl. VIIIb  zdobyła III miejsce

I Powiatowy Konkurs Biologiczny „Szkiełko i oko”- rozstrzygnięty

I Powiatowy Konkurs Biologiczny „Szkiełko i oko”- rozstrzygnięty -Zuzanna Wilf – ucz. kl.VIIa  zajęła II miejsce w I Powiatowym Konkursie Biologicznym „Szkiełko i oko” zorganizowanym  przez SP nr 12 w Bełchatowie pod patronatem prezydenta Miasta Bełchatowa pani Marioli Czechowskiej i Starosty Powiatu Bełchatowski

Akcja - MEDYCY DZIĘKUJEMY

„MEDYCY DZIĘKUJEMY” Wszystkie prace uczniów wzbudziły ogromny zachwyt organizatorów, a do dalszego etapu konkursu i ogólnopolskiego głosowania na najlepszą pracę została zakwalifikowana uczennica kl 3d Wiktoria Hamczyk.

XXI Konkurs na Pożeracza Książek

XXI Konkurs na Pożeracza Książek w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Bełchatowie - rozstrzygnięty !

Postaw na słońce

„Postaw na Słońce” konkurs badawczy ma na celu rozpowszechnienie wiedzy o mikroinstalacjach Odnawialnych Źródeł Energii, czyli urządzeniach, pozwalających wytwarzać energię elektryczną we własnym zakresie na swój własny użytek.

Światowy Dzień Ziemi - 22 kwietnia

Światowy Dzień Ziemi obchodzony jest od marca 1970 roku. Po raz pierwszy ogłosił je burmistrz San Francisco Joseph Alioto. Wybór tej daty nie jest przypadkowy, według wierzeń naszych przodków jest to znak rodzącego się życia.

Wyniki konkursu

Obejrzyj film aby zapoznać się z wynikami Powiatowego Konkursu Matematyka w Obiektywie

Dzień Kolorowej Skarpetki – Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa

21 marca obchodziliśmy Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Na znak solidarności z osobami dotkniętymi tą chorobą zakłada się dwie zupełnie niepasujące do siebie skarpetki.

ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

2 KWIETNIA TO ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMUŚwiatowy Dzień Świadomości Autyzmu został ustanowiony w 2007 roku przez Zgromadzenie Ogólne ONZ z inicjatywny Kataru, by zwrócić uwagę na dyskryminację i izolację ludzi dotkniętych autyzmem i ich najbliższych.

„Zakładka do książki” konkurs plastyczny

Z przyjemnością informujemy, że 19.02.2021r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczno- techniczny „Zakładka do książki”. Przy ocenie prac brano pod uwagę pomysłowość wykorzystanych materiałów, walory artystyczne, estetyczne oraz samodzielność wykonania prac.

WALENTYNKI W MIESCIE - akcja lokalna ZSP nr 9

Dzień Świętego Walentego zbliżał się wielkimi krokami. Społeczność szkolna szykowała się  do kolejnego przedsięwzięcia.  Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów udało się zgromadzić kilkanaście  kartek okazjonalnych oraz ponad 200 balonów.