Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wydarzenia

WYCIECZKA DO WROCŁAWIA

W dniach 29- 30 maja 2023 roku 45 uczniów z kl. 6a i 6c pod opieką p. H. Jarugi, p. A. Morawiec- Sikucińskiej, p. K. Sadurskiej i p. K. Kaczmarek ze SP nr 9 im. Aliny i Czesława Centkiewiczów w ZSP w Bełchatowie wyjechało na wycieczkę krajoznawczo- turystyczną do Wrocławia.

Warsztaty mydlarskie w klasie 2d

We wtorek 16 maja uczniowie kl 2d uczestniczyli w warsztatach mydlarskich. Była to niecodzienna okazja na własnoręczne wykonanie dwóch mydełek o różnych kształtach, zapachach i kolorach.Wrażeniom sensorycznym podczas wykonywania mydełek nie było końca.

Konkurs „GODŁO POLSKI”

W dniu 5 maja br. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Godło Polski”, w którym wzięli udział uczniowie klas I-IV. Prace były bardzo różnorodne i niezwykle efektowne. Uczniowie włożyli w nie dużo trudu i zaangażowania. Prace konkursowe uczniów były zaprezentowane na holu szkolnym.

Pająki

05.05.2023
Pająki

Pająki

05.05.2023

Dziś Klasa 1a dowiedziała się mnóstwo ciekawych informacji o pająkach. Pająki tworzą gromadę pajęczaków. Są to stwory o ośmiu nogach, które zostawiają po sobie pajęczyny o fantazyjnych wzorach. Są to najbardziej nielubiane stworzenia a szkoda, bo są bardzo ciekawe i pożyteczne.

22 kwietnia Dzień Ziemi

W naszej szkole w piątek 21 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. Z tej okazji każda klasa wykonała plakat nawiązujący do tej tematyki, który następnie umieściła na drzwiach swojej klasy. Uczniowie ubrali się także na zielono. Na tablicy samorządu szkolnego pojawiły się plakaty o tematyce ekologicznej.

„Bieg po zdrowie”

Podsumowanie programu antynikotynowej edukacji zdrowotnej dla uczniów klas IV szkół podstawowych pt. „Bieg po zdrowie”Od początku roku szkolnego uczniowie klasy 4a brali udział w cyklicznych zajęciach dotyczących edukacji antynikotynowej.