Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Projekty

"EUROPA I JA"

16.12.2022
"EUROPA I JA"

"EUROPA I JA"

16.12.2022

Uczniowie klasy 2d przystąpili do realizacji 3 zadania w ramach Projektu Edukacyjnego "Europa i ja”. Poznali kilka słówek niemieckich związanych z tradycją bożonarodzeniową. Pod czujnym okiem wychowawczyni p. Kamili Kotwickiej i nauczyciela współorganizującego kształcenie specjalne p. Anny Lech-Tkacz stworzyli.

„Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie…” – realizacja projektu edukacyjno-społecznego „Każdy inny – wszyscy równi”

W ramach projektu edukacyjno-społecznego „Każdy inny – wszyscy równi” uczniowie kl. 4b wzięli udział w zajęciach poświęconych osobom niewidomym. Z zasłoniętymi oczami wykonywali zadania, m.in. układali puzzle, nawlekali koraliki, rozpoznawali przedmioty po dotyku, pisali swoje imiona na tablicy.

PIERWSZE ZADANIE Z PROJEKTU EDUKACYJNO-SPOŁECZNEGO „KAŻDY INNY- WSZYSCY RÓWNI”

23 września rozpoczęliśmy działania w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjno-Społecznego „Każdy inny – wszyscy równi”. W ostatnią niedzielę września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Głuchych i Języka Migowego, który ma na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa na problemy osób niesłyszących.

Ogólnopolski Projekt Edukacyjno-Społeczny „Każdy inny – wszyscy równi”

Nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjno-Społecznego „Każdy inny – wszyscy równi”. Projekt na ma celu uwrażliwienie uczniów na obecność i potrzeby osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, rozwijanie empatii i kształtowanie postawy tolerancji wobec osób niepełnosprawnych.

Projekt językowo-społeczny "Dzieci-Dzieciom, czyli wsparcie dla ukraińskiego rówieśnika"

Projekt językowo-społeczny "Dzieci-Dzieciom, czyli wsparcie dla ukraińskiego rówieśnika" autorstwa p. Katarzyny Ciesielskiej, zaangażował do działania wielu uczniów o wielkich serduchach w ramach projektu uczniowie stworzyli przepiękne kartki ze słowami wsparcia dla ukraińskich rówieśników .....

Sprzątanie świata

Akcja „Sprzątanie Świata” -21 września 2021 r. uczniowie kl. 3a oraz kl. 3b przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie Świata”. Uczestnicy wyposażeni w worki oraz jednorazowe rękawiczki sprzątali teren wokół szkoły oraz najbliższą okolicę.

półkolonie zimowe

Realizacja programu profilaktyczno- wychowawczych półkolonii zimowych w Szkole Podstawowej nr 9 w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 9 w Bełchatowie.

"Ekopracownia pod chmurką"

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w Bełchatowie w roku 2018 uzyskał dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi na zadanie: Utworzenie punktu dydaktycznego pn. „Co w trawie piszczy” przy Przedszkolu Samorządowym nr 9 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 9 w Bełchatowie.