Obiady

Zasady korzystania z usług stołówki szkolnej w roku szkolnym 2023/2024 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 9 w Bełchatowie

Zasady korzystania z usług stołówki szkolnej w roku szkolnym 2023/2024 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 9 w Bełchatowie

1.  Cena obiadu wynosi 6,50 zł.
  2. Wpłata za obiady dokonywana jest w pierwszych pięciu dniach miesiąca, w którym dziecko będzie korzystało z obiadów.
  3. Rodzic ma obowiązek poinformowania szkoły o ewentualnej rezygnacji z korzystania z obiadów w formie pisemnej.
  4. Nieobecności dzieci na obiadach należy zgłaszać z co najmniej z jednodniowym wyprzedzeniem do godziny 12.00 pod numerem telefonu 44 633 46 80 lub 512 649 862, osobiście, telefonicznie lub smsem.
  5. Wszystkie nieobecności zgłoszone z zachowaniem powyższego terminu będą odliczane od wpłaty za kolejny miesiąc.
  6. Nie będą odliczane nieobecności niezgłoszone lub zgłoszone po terminie.
  7. Jeżeli dzieci uczestniczą w wycieczce (planowanym wyjściu), to odliczenie odbywa się automatycznie na podstawie listy sporządzonej przez nauczyciela – organizatora wycieczki (wyjścia).
  8. W przypadku rezygnacji z obiadów fakt ten należy zgłosić pisemnie w sekretariacie szkoły bądź w formie elektronicznej na adres: j.kosiorek@sp9.belchatow.plzpięciodniowym  wyprzedzeniem.
  9. Wpłaty za obiady dokonywane przelewem na konto, powinny być równe kwocie określonej przez p. intendent ( po uzgodnieniu telefonicznym lub pisemnym). Informacja o  wysokości wpłaty będzie wysyłana smsem.
  10. W opisie wpłaty powinno być podane imię i  nazwisko dziecka, klasa i miesiąc, którego dotyczy wpłata.
    Numer konta: Bank PKO BP 68 1020 3958 0000 9102 0268 0304
  11. Rodzice uczniów, którzy będą korzystać z obiadów zobowiązani są do wypełnienia oświadczenia i dostarczenia go do wychowawcy klasy w terminie do 05.09.2023r. Obiady będą wydawane od 7.09.2023r.
  12. W przypadku rezygnacji korzystania z posiłków Oświadczenie o rezygnacji należy wypełnić zgodnie z pkt.8 zasad korzystania  z usług stołówki szkolnej w roku szkolnym 2023/2024 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym Nr 9.

Dokumenty do pobrania:

1. Oświadczenie o korzystaniu z posiłków