Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

DAR SERCA DLA MIESZKAŃCÓW DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W BEŁCHATOWIE

Dzieląc się radością i pogodą ducha z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych uczniowie klasy IIa wraz z  p. Leną Stachowicz-Woźniak i p. Teresą Kluczkowską oraz rodzicami, dzieci tej klasy wykonali karty świąteczne dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Bełchatowie.

W słoneczny, wtorkowy dzień wybrali się uczniowie wraz z paniami do mieszkańców DPS, aby złożyć wielkanocne życzenia, zaśpiewać piosenkę oraz wręczyć przygotowane karty.

Dla dzieci i mieszkańców DPS był to bardzo wzruszający moment. Niejeden z mieszkańców miał łezkę w oku widząc uśmiechnięte buzie dzieci i składające serdeczne życzenia, Pani Kierownik podziękowała wszystkim serdecznie za odwiedziny, prezenty i życzenia oraz poczęstowała pysznymi czekoladkami.

Wizyta w Domu Pomocy Społecznej pomogła nam zrozumieć, że obok nas żyją ludzie chorzy, starsi, w których życie wnieśliśmy uśmiech, wiosenne ciepło i życzliwość.