Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Przedstawienie profilaktyczne pt. „Włącz emocje”

4 maja 2022r. uczniowie klas I-III wzięli udział w przedstawieniu profilaktycznym pt. „Włącz emocje”.

Przedstawienie miało formę komediową i interaktywną. Jego celem było wprowadzenie dzieci w świat emocji, ukazanie, jak dużą rolę odgrywają one w naszym życiu.

Dzieci w zabawnym przedstawieniu mogły rozpoznawać i nazywać swoje uczucia. Umiejętność ta jest ważna od najmłodszych lat.

„Włącz emocje” to spektakl, który wywołał wiele uczuć. Pokazał dzieciom, że nie ma złych i dobrych emocji - są tylko przyjemne lub nie, ale ważne jest, aby przeżywać wszystkie, które pojawiają się w nas we właściwy sposób.

Tego samego dnia odbył się również spektakl profilaktyczny dla uczniów klas IV pt. „Strach ma wielkie oczy”, podczas którego poruszono problem uzależnień oraz przemocy i agresji.

Główni bohaterowie próbowali ukazać sposoby radzenia sobie w skomplikowanym położeniu. Pokazali, że kluczem do rozwiązania sprawy jest przerwanie milczenia i zwrócenie się o pomoc. Udowodnili, że nauczyciel jest przyjacielem, który wie jak wyjść z opresji i co robić, kiedy byliśmy świadkami przemocy.

Aktorzy zabawnie włączali dzieci do zabawy dając im porcję wskazówek edukacyjnych i wychowawczych.

Do pełnej wrażeń przestrzeni zaprosił nas Zespół Teatralny „Grupa T” z Torunia.