Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

ŚWIĘTO SZKOŁY powiązane z Pierwszym Dniem Wiosny

Dziś obchodziliśmy ŚWIĘTO SZKOŁY powiązane z Pierwszym Dniem Wiosny.

Z tej okazji dzieci z klas 1-3 przygotowały zdrowe, wiosenne i kolorowe kanapki pod hasłem „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Dodatkowo wszyscy uczniowie klas 1-4 mieli za zadanie wykonać plakat „Patron naszej szkoły oczami uczniów z klas I-IV”.

Dzieci perfekcyjnie przygotowały się do wyznaczonych zadań, przyniosły potrzebne materiały i z zaangażowaniem pracowały. Następnie uczniowie klas 4 zaprosili pierwszoklasistów wraz z wychowawcami na zajęcia pod hasłem „Podróż z Patronami Naszej Szkoły”.

Uczniowie klasy 1a mieli wiele ciekawych zadań do wykonania. Rozpoczęli od układania puzzli na tablicy interaktywnej, zapoznali się z informacjami dotyczącymi Aliny i Czesława Centkiewiczów i zagrali w grę memory. Następnie rozwiązali krzyżówkę i wzięli udział w konkursie „Jeden z dziesięciu”.

Dzieci z klasy 1b zapoznały się z krótką notką o patronach szkoły i ich twórczości. Czwartoklasiści przybliżyli dzieciom treść lektury „Zaczarowana zagroda”, obowiązującej w nauczaniu wczesnoszkolnym. Następnie pierwszoklasiści wykonali pracę plastyczną – pingwiny, które zamieścili w „zaczarowanej zagrodzie” wcześniej przygotowanej przez gospodarzy.

Dla uczniów klasy 1c również przygotowano ciekawe zadania. Na początek dzieciaki wysłuchały audiobooka - „Zaczarowanej zagrody” Aliny i Czesława Centkiewiczów, a następnie odpowiadały na pytania przygotowane przez starszaków, które były ukryte w kolorowych balonach. Ten, kto odpowiedział, otrzymał naklejkę – uśmiechniętą buźkę. Zajęcia zakończyły się pracą plastyczną – przygotowaniem okładki do lektury „Zaczarowana zagroda”.

To był dzień pełen wrażeń. Wszyscy uczniowie klas 1-4 wspaniale się zaangażowali. Dzięki współpracy powstały piękne plakaty o patronach naszej szkoły. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w tym wyjątkowym dla nas święcie!