Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Szkolny Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

W miesiącu maju w naszej szkole p. Teresa Kluczkowska i p. Maciej Kęsy we współpracy z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie p.nadkomisarz Sylwią Maros zorganizowali Szkolny Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym.

Do konkursu zgłosiło się 19 uczniów z klas czwartych.

Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu składającego się z 25 pytań. Wszyscy uczniowie wykazali się dużą znajomością przepisów ruchu drogowego.

        I miejsce zajął Franciszek Walczak, II miejsce zdobyli  Alicja Mączyńska  i Paweł Lipiński,  III miejsce zajął Gracjan Tenentka.

Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, upominki oraz ufundowane przez p. nadkomisarz Sylwię Maros odblaski i opaski zwiększające widoczność i bezpieczeństwo na drodze. Nagrody i dyplomy wręczyła dla uczniów p. dyrektor Małgorzata Rupieta.

Serdecznie gratulujemy!