Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

TYDZIEŃ DLA PROFILAKTYKI CHORÓB ZAKAŹNYCH

TYDZIEŃ DLA PROFILAKTYKI  CHORÓB ZAKAŹNYCH

W dniach 12-16 września 2022r. odbył się „Tydzień dla profilaktyki chorób zakaźnych”, który miał za zadanie propagowanie korzyści dotyczące zdrowia i wczesnej profilaktyki.

Celem inicjatywy było przekazanie przez pedagoga szkolnego i nauczycieli wiedzy oraz umiejętności potrzebnych do dbania o zdrowie własne i najbliższych.

Uczniowie młodszych klas  I-IV wykonali pracę plastyczną przedstawiającą wirusa, natomiast uczniowie klas IV obejrzeli film edukacyjny dotyczący profilaktyki chorób zakaźnych.

Uczniowie klas 5-8 oglądali film promujący zdrowy styl życia, opisujący źródła powstawania chorób zakaźnych oraz postęp cywilizacyjny i wynalezienie sposobów na eliminowanie lub ograniczenie rozwoju epidemii i pandemii od setek lat.
Ponadto dzieci mogły poszerzyć swoją wiedzę na temat chorób zakaźnych poprzez informacje zawarte na gazetce szkolnej oraz biorąc udział w zajęciach z wychowawcami.
Celem inicjatywy było przekazywanie wiedzy i umiejętności potrzebnych do dbania o zdrowie własne i najbliższych.