Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Akcja -„Medycy Dziękujemy”

W lutym 2021 uczniowie klas trzecich naszej szkoły wzięli udział  w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Medycy Dziękujemy”, zorganizowanym przez p. Kamilę Kotwicką i p.L. Białaczewską.

Przedmiotem konkursu było stworzenie pracy dowolną techniką plastyczną. Uczniowie rysowali życzliwe podziękowania dla medyków, aby wiedzieli, że są wspierani przez społeczeństwo.

Głównymi celami konkursu była chęć wyrażenia wdzięczności dla medyków walczących z COVID- 19 za ich pracę na rzecz społeczeństwa, propagowanie postaw społecznych mających na celu wzajemne wspieranie się w trudnych sytuacjach, zwiększanie społecznej świadomości w zakresie znaczenia profilaktyki przeciwko COVID- 19 i innym chorobom, propagowanie postaw wzajemnej społecznej odpowiedzialności za zdrowie swoje i ludzi, z którymi się spotyka.

Wszystkie prace wzbudziły ogromny zachwyt organizatorów, a do dalszego etapu konkursu i ogólnopolskiego głosowania na najlepszą pracę została zakwalifikowana uczennica kl 3d Wiktoria Hamczyk.

Konkursem interesowały się ogólnopolskie media, z uczennicą naszej szkoły został przeprowadzony wywiad radiowy w radiu GRA, a rysunek przez nią wykonany został opublikowany w gazecie wrocławskiej.

Na stronie organizatora konkursu medycy dziękujemy praca naszej uczennicy została opublikowana i zamieszczono pod nią jej osobisty komentarz dotyczący wykonanego rysunku.

Wiktoria, utalentowana trzecioklasistka, która po mamie odziedziczyła talent plastyczny.

 – Jestem wdzięczna medykom za opiekę nad pacjentami. Moi dziadkowie też byli chorzy, a teraz są już zdrowi. Mieli dobrą opiekę. Mój rysunek przedstawia, jak pielęgniarki opiekują się osobami starszymi. Pracę rysowałam aż sześć godzin. Pozdrawiam wszystkich medyków.
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9, Bełchatów