Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Konkurs plastyczny pt. "Kolorowa Jesień”

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY ,,KOLOROWA JESIEŃ”

W dniach 1-15 października odbył się konkurs plastyczny pt. ,,Kolorowa Jesień”, którego organizatorami  były p. Lidia Białaczewska, p. Kamila Kotwicka i p. Anna Lech – Tkacz.

W konkursie  wzięli  udział  uczniowie  z klas I-III. Uczestnicy konkursu wykazali się dużą kreatywnością, wyobraźnią, pomysłowością, poczuciem estetyki.

Prace oddane przez uczestników były wykonane na wysokim poziomie, wyrażały ich pomysły przedstawione w bardzo atrakcyjny sposób i charakteryzowały się m. in. różnorodnością technik. Powstały piękne jesienne obrazki, które ozdobiły nasz szkolny korytarz.

Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów odbyło się dnia 22 października 2021 roku. Rozdaniu nagród towarzyszyła galeria prac konkursowych.

 Komisja konkursowa nagrodziła następujące prace:

 I miejsce

Marcel Krasoń kl. I b

Alicja Kokowicz  kl. I d

Iza Fal kl. II a

II miejsce

Witold Dąbrowski kl. I d

Anna Fryst kl. I b

Amelia Pietrasiak kl II b

III miejsce

Ada Trawińska kl. I b

Zuzia Staszewska kl I b

Jan Sygdziak

Wyróżnienie

Wiola Walewacz kl I b

Pola Szewczyk

Antoni Rorat kl I d

Marta Cieśla kl I d