Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Lekcja wychowania fizycznego z trenerem Dariuszem Rybarczykiem

Dnia 07.02 2022 r. uczniowie klas 3 wzięli udział w lekcji wychowania fizycznego, którą poprowadził pan Dariusz Rybarczyk, nauczyciel, trener klasy mistrzowskiej lekkiej atletyki, miłośnik i pasjonat „Królowej Sportu”.

Podczas zajęć uczniowie wykonywali szereg ćwiczeń indywidualnych i grupowych z użyciem nietypowych przyborów (w tym opon!).

Każdy mógł sprawdzić swoje możliwości i umiejętności. Niektórzy bardzo dobrze sobie poradzili i zdaniem pana Rybarczyka mają zadatki na dobrych sportowców.

Wszystkie ćwiczenia i zabawy zaproponowane przez trenera bardzo podobały się zarówno dzieciom, jak i nauczycielkom uczącym w klasie 3b. Z pewnością zostaną wykorzystane podczas przyszłych lekcji wychowania fizycznego.

Opracowały: K. Rabikowska, J. Zając