Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Lepsza szkoła

W roku szkolnym 2019/2020 nasza szkoła otrzymała Certyfikat ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Lepsza Szkoła”. Wszyscy nauczyciele matematyki oraz uczniowie klas IV - VIII uczestniczą w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym LEPSZA SZKOŁA już od kilku lat.

Projekt prowadzony jest przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, Sesje z plusem to opolski program badający kompetencje matematyczne uczniów W ramach tego projektu uczniowie klas 4-8 naszej szkoły rozwiązywali standaryzowane testy ("na wejście" i po I półroczu) dające możliwość stałej i rzetelnej oceny postępów uczniów w ciągu roku nauki matematyki.

Po każdym teście opracowywane są indywidualne raporty dla każdego ucznia, klasy oraz raporty wojewódzkie i ogólnopolskie, które: dają możliwość porównania wyników poszczególnych uczniów i całej klasy z wynikami szkoły, województwa i całej Polski, pokazują, które typy zadań sprawiają uczniom najwięcej trudności, umożliwiają zbadanie dotychczasowych metod pracy.

W tym roku szkolnym uczniowie klas VIII-ych w ramach tego projektu uczestniczyli również w "Próbnym egzaminie ósmoklasisty" w styczniu 2020r. Wyniki, raporty i wnioski w zestawieniu klasy, województwa i kraju pomogą nam jeszcze lepiej planować i realizować naukę w następnym roku szkolnym. Indywidualnie każdy uczeń uzyskał indywidualny raport z tego sprawdzianu.