Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Szlachetna Paczka

„Szlachetna Paczka”  przekazana potrzebującym

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, w którym każdy z nas odczuwa ogromna potrzebę dzielenia się z innymi.

Nasza szkoła wzięła udział w akcji charytatywnej „Szlachetna Paczka”.

W dniach 15.11.2021r. – 03.12.2021r. odbyła się zbiórka podstawowych produktów żywnościowych z dłuższym terminem ważności.

Zespół Szkolno-Przedszkolny bardzo aktywnie włączył się do akcji, gdzie głównym założeniem przedsięwzięcia była pomoc rodzinie, która znalazła się w trudnej sytuacji materialnej. W ramach akcji charytatywnej uczniowie wraz ze swoimi rodzicami oraz wychowawcami klas zebrali wspaniałe dary, które zostały spakowane i przewiezione do magazynu „Szlachetnej Paczki”. W dniu finału akcji zostały one dostarczone do wskazanej przez nas rodziny.

Jest  nam niezmiernie przyjemnie, że mieliśmy możliwość włączyć się w tą wspaniałą akcję. Mamy nadzieję, że nasze działania pomogą potrzebującym i sprawią, że zbliżające się święta będą dla nich bardziej radosne.

Podziękowanie dla szkoły za zaangażowanie w akcji Szlachetna paczka

SZLACHETNA PACZKA W NASZEJ SZKOLE!!!

W dniach 15.11.21r. – 03.12.21r. do sali nr 50 można przynosić:

  • podstawowe produkty żywnościowe  (makaron, mąkę, kaszę, ryż, cukier, przyprawy, słodycze, herbatę, itp.)
  • papier ozdobny do pakowania prezentów.

Nasze artykuły zostaną spakowane i przewiezione do magazynu „Szlachetnej  Paczki” oraz dostarczone do wskazanej przez nas rodziny.

                                                 
                                                 Organizatorzy: D. Ściślewska-Kotlarek, M. Markiewicz